Apie mus

Viešoji įstaiga „Idėjų sektorius“ – intelektualių produktų kūrėja.

Šiandieniniame pasaulyje vertingiausios - idėjos. Visa mūsų kompanijos veikla ir istorija susijusi su idėjomis ir mintimis apie tai, kad mūsų klientas ir mūsų kliento klientas liktų patenkinti. Idėjų sektorius dirba tam, kad organizacijos taptų subalansuotomis, efektyviomis ir puikia vieta profesinei veiklai.

Idėjų sektoriaus išskirtinė kompetencija – sugebėjimas konsultacijų ir mokymų pagalba pagal šiuolaikinio valdymo principus sutvarkyti strateginius efektyvios organizacijos elementus - organizacijos procesus ir struktūrą, užtikrinančius ilgalaikę sėkmę rinkoje bei žemus kaštus.

Daugiau nei 15 metų užsiimame kokybės valdymu, kas leido sukurti sisteminį požiūrį į organizaciją, matyti valdymo problemas ir atrasti skirtingus jų sprendimo būdus. Nenustodami tobulėti, pagal pažangiausią pasaulio patirtį, kūrėme produktus, leidžiančius mūsų klientams aplenkti savo konkurentus valdymo sistemos efektyvumu. Juk nuo valdymo sistemos priklauso net 85% sėkmės rinkoje!

Mūsų klientai - gerai žinomos kompanijos UAB „SBA“ baldų kompanija, AB „Pieno žvaigždės“, AB „Klaipėdos energija“, UAB "Olympic Casino Group Baltija", AB "City Servise", UAB "YIT Technika", UAB "DHL Lietuva", UAB "Maxima LT" ir kitos. Labiausiai mums rūpi klientą suprasti, įvertinti konkrečią situaciją ir pasiūlyti problemos sprendimą (pasitelkiant ir partnerius organizacijas) optimaliausiu būdu.

Esame tikra viešoji įstaiga - daug dėmesio skiriame bendruomenės kultūrai. Idėjų sektorius yra aukšto meninio lygio renginių - „Plartforma“, „Now Art. Now Future“, “Erozija” - organizatorių gretose.

Mes kuriame profesionalią ir kūrybingą aplinką!