Vadybos sistemų priežiūra

Įsidiegus vadybos sistemas (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001) ir gavus trečios šalies sertifikatą, organizacija automatiškai prisiima įsipareigojimą prieš klientus ir tiekėjus išlaikyti atitinkamą savo veiklos kokybinį lygį. 

Atitinkamai tai reikalauja organizacijos indėlio tokį lygį palaikyti.  Todėl, įmonėje yra paskiriamas vadovybės atstovas, kuris atsako už valdymo sistemų priežiūrą, reikalavimų nustatymą, ir taikymą įmonės veikloje. 

Dažnai vidiniai organizacijos žmogiškieji resursai yra apkrauti darbais ir nėra galimybių paskirti vadovybės atstovu savo darbuotoją, o samdyti atitinkamos kvalifikacijos naują darbuotoją būna per brangu. 

Tuomet galima kita alternatyva – vadybos sistemų priežiūrą gali atlikti "Idėjų sektorius" konsultantai. Mes turime tam iškirtinę kompetenciją, nes kokybės vadyboje specializuojamės jau 10 metų, o kai kai kurie konsultantai 15 metų.

Tokio Jūsų pasirinkimo privalumai:

  • nekainuoja papildomai darbuotojų nutraukimas nuo tiesioginių darbų;
  • mūsų paskaičiavimu tokios paslaugos kaina - 50 %
  • pigesnė nei samdyti naują darbuotoją su atitinkama kvalifikacija;
  • Jūs gaunate išorinį ir ekpertinį požiūrį bei vertinimą. 
  • "Idėjų sektorius" konsultantai yra įdiegę apie 160 vadybos sistemų ir kai kurias prižiūri jau 5 metus, todėl gali pasiūlyti jums naudingų naujovių, palengvinančių Jūsų vadybos sistemos darbą;
  • Jums nereikia įrengti vadybos sistemos priežiūros specialisto darbo vietos, įsigyti kompiuterio ir interneto, mokėti nuolatinio bei 13-o atlyginimo ir patirti kitų kaštų, susijusių su darbo vietos jūsų įmonėje įrengimu.
  • Jums nereikia turėti įmonėje mažiausiai 2-jų vidaus auditorių, atitraukti juos nuo tiesioginio darbo, rūpintis jų kvalifikacijos palaikymu, nuolat siųsti juos į mokymo kursus, o paskui bijoti, kad jie paliks įmonę. Konsultantas visada lojalus jūsų įmonei ir žinoma turi aukštesnę kvalifikaciją, nei rinkoje rasite vadybos sistemos specialistą.
  • esant poreikiui galime pravesti mokymus naujiems darbuotojams;
  • vadybos sistema tinkamai planuojama ir prižiūrima, vidaus auditai atliekami laiku. 

Vadybos sistemos priežiūros procesas apima:

Priežiūros vizitus, kurių metu yra aptariami valdymo sistemos klausimai, peržiūrimi procesai, tobulinama sistema, numatomi korekciniai ir prevenciniai veiksmai.

Teisinių aktų sąvado atnaujinimą/sekimą. Tai ypač aktualu ISO 14001 ir OHSAS 18001 standartų įgyvendinime, nes aplinkosauga ir darbų sauga reikalauja specifinių žinių.

Vidaus audito ir vadovybinės analizės atlikimą, kurį privaloma kasmet atlikti. Konsultantai užtikrina, kad laiku bus pasiruošta sertifikacinės įstaigos priežiūros ar persertifikavimo auditui.

Todėl, sudėjus visus “už” ir “prieš”, patikėti valdymo sistemos priežiūros darbus konsultantams, tiesiog efektyviau.