Mokymai
spalis
24
Cirkadinis srautas
Zoom
250 + pvm

Proto efektyvymas – asmeninio ir komandinio protinio darbo efektyvumo priemonių sistema.

Paverskite savo darbą įdomiu, lengvu ir šviesiu. Dirbkite ir gyvenkite pavydėtinai produktyviai ir sveikai. Dirbate vienas ar su komanda, jūsų  veiklos efektyvumas gali padidėti 20-30%. Ar tai reiškia dar daugiau darbo/rezultatų? Jei tik patys to norėsite.

Suformuokime savo gyvenimo rėmus, kurie mus išlaikys ne tik atspariais išorinėms įtampoms, bet ir pakels į kitą intelektinio produktyvumo lygį.

Mokymų temos:

  • Circadinis ir dienos laiko planavimas
  • Smegenų varikliai (miegas, maistas, fizinė veikla, temperatūra, šviesa)
  • Dėmesio treniravimas
  • Įpročiai – rytinės ir vakarinės rutinų analizė

 

„Tavo sėkmės lygis retai kada viršys Tavo asmeninį išsivystymą, nes sėkmę pritrauki savimi“ sakė Jim Rohn.

“Žmonės nevaldo savo ateities, jie valdo savo įpročius ir jų įpročiai valdo jų ateitį” sakė F. M. Alexander

 

Kasdienio ciklo valdymas iš esmės yra nukreiptas į veiklos, kuria auginate save ir vykdote profesinį, privatų gyvenimą suderinimą. Neauginant savęs, tiek profesinis, tiek asmeninis gyvenimas neduos pageidaujamų rezultatų. Ir šioje vietoje mes neraginame daug dirbti, nes reikia ne daug daryti, o tiksliai žinoti, ką ir kodėl darai ir veikti kryptingai.

Mokymų metu Jūs sudarysite savo dienos rutiną, kuri apims tiek tiek fizinę, tiek protinę veiklą, kurios papildys ir pastiprins vieną kitą. Savo dieną Jūs pradėsite aiškiai žinodami, kas tą dieną yra svarbiausia ir kaip geriausiai išnaudoti tą laiką, kurį turime mes visi – savo brangias ir neįkainojamas 24 valandas paroje.

Mokymus veda
Dainius yra vienas Brainsome įkūrėjų, praktiškai išbandęs viską, kuo pasidalins per mokymus. Brainsome - startuolis užsiimantis sisteminiu smegenų veiklos efektyvumo didinimu kasdienių gyvenimo įpročių pagalba.
Dainius Urbanavičius
Susisiekime