Mokymai
sausis
5
Veiklos planavimas
Zoom
150+pvm

Dauguma žmonių gyvena savotiškuose “laiko spąstuose”, kuriuose stresas, “perdegimas”, sekinantis darbas ir nuolat apie save primenantis kaltės jausmas (“darau per mažai”, “nieko reikšmingo nenuveikiu”, “ištisai dirbu, bet nieko nespėju”) yra kasdieniniai palydovai. Negana to, kad daugybę laiko skiriame darbui ir nesibaigiančių užduočių atlikimui, mūsų projektų, asmeninių ar darbinių tikslų įgyvendinimas, atrodo, juda labai lėtai, o mes nuolat jaučiamės pavargę. Gera žinia ta, kad neprivalome taip gyventi – mes galime spėti atlikti viską, ką reikia, ir po darbo turėti energijos savo pomėgiams, šeimai ir poilsiui be kaltės jausmo.

Mokymų temos:

 • Laikas kaip resursas, kiek jį planuoti ir valdyti?
 • Dienos, savaitės, mėnesio ir metų planavimo ypatumai ir IT įrankiai
 • Kaip asmeninis laikas daro įtaką profesiniam laikui
 • Rezultatyvių žmonių įgūdžiai
 • Optimalios dienos suplanavimas – kaip susikurti sau efektyviausią rutiną?
 • Monitoringo reikšmė Jūsų trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų įgyvendinimui
 • Laikas ir pinigai, asmeninių finansų valdymo stiliai

Po šių mokymų jūs:

 • Gebėsite patys suplanuoti savo dieną, savaitę, mėnesį ir metus
 • Sukursite savo darbo dienos rutiną panaudodami geriausias pasaulines praktikas
 • Gebėsite efektyviai keisti savo planus
 • Turėsite lengvai naudojamus monitoringo įrankius savo (tikslų, projektų) progreso sekimui
 • Gebėsite formuoti asmeninį biudžetą ir užtikrinti jo palaipsnį augimą

Mokymuose detaliau aptarsime ir kitas temas, kurių čia dėl apimties negalime ir nenorime pateikti atviram naudojimui.

 

„Tavo sėkmės lygis retai kada viršys Tavo asmeninį išsivystymą, nes sėkmę pritrauki savimi“ sakė Jim Rohn. Tai yra dėsningumas, jo tiesiog negalima ignoruoti. Reti atvejai, kai sėkmės lygis viršys tavo asmeninį išsivystymą, bus atsitiktiniai faktoriai, kurių Jūs neplanavote ir nevaldėte. Galite išlošti loterijoje daug pinigų, galite rasti lobį, kažkas gali Jums palikti visą savo turtą, tačiau visi šie atvejai nuo Jūsų menkai tepriklauso ir žmonių, kuriems taip „nukrenta kaip aklai vištai grūdas“ yra ypatingai menka dalis iš visų žmonių planetoje (daug nulių po kabelio prieš nulį). Likusiems tenka pasitikėti savimi ir valdyti savo gyvenimą ir savo sėkmę. O pastaroji priklausys ne nuo darbdavio, ne nuo tetos ar dėdės, net ne nuo tėvų, o nuo Tavo asmeninio išsivystymo.

Asmeninis išsivystymas – tai organizmo fizinių, psichinių ir protinių gebėjimų ištobulinimas, siekiant gerovės sau. Be tinkamos savo organizmo būklės neturėsite nieko, kas priklauso nuo Jūsų. Galima būti labiau išsivysčius vienoje ar kitoje srityje, pavyzdžiui protinėje, ir mažiau išlavinti fizinę. Tačiau fizinės sveikatos pamiršti negalima, nes protinė veikla tiesiogiai priklauso ir nuo fizinės veiklos. Vadinasi, planavimas iš esmės yra nukreiptas į veiklos, kuria auginate save ir vykdote profesinį, privatų gyvenimą suderinimas. Neauginant savęs, tiek profesinis, tiek asmeninis gyvenimas neduos pageidaujamų rezultatų. Ir šioje vietoje mes neraginame daug dirbti, nes reikia ne daug daryti, o tiksliai žinoti, ką ir kodėl darai ir veikti kryptingai.

Mokymų metu Jūs sudarysite savo dienos rutiną, kuri apims tiek tiek fizinę, tiek protinę veiklą, kurios papildys ir pastiprins vieną kitą. Savo dieną Jūs pradėsite aiškiai žinodami, kas tą dieną yra svarbiausia ir kaip geriausiai išnaudoti tą laiką, kurį turime mes visi – savo brangias ir neįkainojamas 24 valandas paroje.

Svarbiausią įtaką mūsų gyvenimams turi dabartis. Ne praeitis ir ne ateitis, bet tai, kaip elgiamės dabar. Žmonės, gyvenantys praeitimi, dažniausiai nekuria nei dabarties, nei ateities, jie romantizuoja tai, kas buvo, nors kiekviena dabarties praėjusi sekundė irgi yra praeitis. Tie, kurie gyvena ateitimi, dažnai aukoja dabartį ir tikisi, kad ateitis susitvarkys – pati kažkaip savaime. Geriausiai gyvena tie, kurie gyvena dabartimi, t.y. prieš save atsiskaito už tai, ką daro dabar ir žino, kur link ta dabartis veda.

 • Taigi, iš čia ir pirmoji išvada, kad planavimo turinys daugiausiai diktuoja planavimo formą, o ne forma turinį.
 • Antroji išvada, didžiausią įtaką gyvenime daro tai, ką darau dabar, o tai reiškia, kad visa veikla, įskaitant mažus dieną formuojančius įpročius, turi didžiausią įtaką tam, ką sukuriu kiekvieną dieną.

Geriausias dabarties valdymas yra mažiausio laiko tarpo valdymas. Sunku valdyti savo veiklą sekundėmis, nes jos greitai skrenda, lengviau – minutėmis. Tačiau bet kokiam pojūčiui sukurti apie savo veiklą reikia nemažai minučių, o nuo jausmų mes labai priklausomi. Tad gaunasi, kad prasminga valdyti valandas, o kur jos per „stambios“ – valdyti minutes. Valandos jungiasi į ciklus, per kuriuos mes pasiilsim ir persikrauname. Tas ciklas yra diena. Tad prasmingiausia valdyti dieną, kurioje žinome, ką darysime valandų, o kartais minučių tikslumu. Nereikia per daug užsikurti minučių skaičiavime, nes tai gali nuvesti į paranoją, tačiau neturint pagarbos laikui, neatsiranda pagarba ir veiklos trukmei. Neturint pagarbos veiklos trukmei, mes automatiškai perkeliame veiklas į ateitį, lyg ten ateityje bus geriau. Taip formuojasi atidėliojimo įprotis, kuris yra vienas iš bjauriausių išgyvendinti.

Didžiausią naudą planavime gauname sujungus mažiausią veiklos ciklą – dieną su didžiausiu – metais. Kai kam pavyksta matyti planuoti ir keliems metams į priekį, betkokiu atveju, kiek bepavyktų „matyti“ savo ateitį į priekį, jos kūrimas prasideda nuo dienos. Dienos cikle pagal kiekvieno žmogaus veiklą individualiai galima sudėlioti, tačiau natūraliai išskirkime kelias veiklų dalis:

 • pasiruošimo dienai,
 • protinę,
 • socialinę,
 • užduočių,
 • fizinę,
 • privačią,
 • poilsio.

Kiekviena šių dalių šiuolaikiniame neuromoksle yra studijuojama ir aptariama tūkstančiais straipsnių, dirba mokslinės laboratorijos siekdamos nustatyti, kaip geriausiai ją suvaldyti harmoningai įtraukiant į kasdienę rutiną. Mes pasidalinsime pagrindiniais dėsniais, kurie veikia kiekvieną Jūsų dieną, ir gali ją padaryti efektyvią. Jūs galite pasidaryti savo svarbiausius darbus ir išlikti energingi gyvenimui po darbo! Jums tereikia įprasti teisingai planuoti.

Jūsų nemokama užduotis – pritaikykite jau dabar!

Užsiregistravus iš karto pasidalinsime informacija apie savo darbo dienos rutiną, ką galėsite pritaikyti nelaukdami mokymų! Todėl kviečiame registruotis jau dabar ir išsivaduoti iš “laiko spąstų”.

Mokymus veda
Eglė standartizuotų valdymo sistemų konsultantė, lektorė ir praktikė. Įmonės direktorė. Daugiau nei 10 metų konsultavimo patirtis. Drauge su įmonės konsultantais yra sukūrusi veiklos savaitinį planavimo įrankį, specializuojasi rutinų, standartizuoto darbo valdyme ir planavime.
Eglė Rodinė
Susisiekime