Mokymai
kovas
3
Kitokia smegenų kasdienybė
Zoom
190 + pvm

Dauguma žmonių gyvena savotiškuose “laiko spąstuose”, kuriuose stresas, “perdegimas”, sekinantis darbas ir nuolat apie save primenantis kaltės jausmas (“darau per mažai”, “nieko reikšmingo nenuveikiu”, “ištisai dirbu, bet nieko nespėju”) yra kasdieniniai palydovai. Negana to, kad daugybę laiko skiriame nesibaigiančių užduočių atlikimui, nuolat jaučiamės pavargę.

Bet mes neprivalome gyventi sudėtingai pasiduodami išoriniam spaudimui. Suformuokime savo gyvenimo rėmus, kurie mus išlaikys ne tik atspariais išorinėms įtampoms, bet ir pakels į kitą intelektinio produktyvumo lygį.

Mokymų temos:

  • Circadinis laiko planavimas
  • Smegenys ir kūnas – efektyvaus valdymo elementai
  • Rytinė rutina ir vakarinė rutina

Mokymuose detaliau aptarsime ir kitas temas, kurių čia dėl apimties negalime ir nenorime pateikti atviram naudojimui.

 

„Tavo sėkmės lygis retai kada viršys Tavo asmeninį išsivystymą, nes sėkmę pritrauki savimi“ sakė Jim Rohn.

“Žmonės nevaldo savo ateities, jie valdo savo įpročius ir jų įpročiai valdo jų ateitį” sakė F. M. Alexander

 

Asmeninis išsivystymas – tai organizmo fizinių, psichinių ir protinių gebėjimų ištobulinimas, siekiant gerovės sau. Be tinkamos savo organizmo būklės neturėsite nieko, kas priklauso nuo Jūsų. Galima būti labiau išsivysčius vienoje ar kitoje srityje, pavyzdžiui protinėje, ir mažiau išlavinti fizinę. Tačiau fizinės sveikatos pamiršti negalima, nes protinė veikla tiesiogiai priklauso ir nuo fizinės veiklos. Vadinasi, kasdienis planavimas iš esmės yra nukreiptas į veiklos, kuria auginate save ir vykdote profesinį, privatų gyvenimą suderinimas. Neauginant savęs, tiek profesinis, tiek asmeninis gyvenimas neduos pageidaujamų rezultatų. Ir šioje vietoje mes neraginame daug dirbti, nes reikia ne daug daryti, o tiksliai žinoti, ką ir kodėl darai ir veikti kryptingai.

Mokymų metu Jūs sudarysite savo dienos rutiną, kuri apims tiek tiek fizinę, tiek protinę veiklą, kurios papildys ir pastiprins vieną kitą. Savo dieną Jūs pradėsite aiškiai žinodami, kas tą dieną yra svarbiausia ir kaip geriausiai išnaudoti tą laiką, kurį turime mes visi – savo brangias ir neįkainojamas 24 valandas paroje.

Mokymus veda
Dainius yra vienas Brainsome įkūrėjų, praktiškai išbandęs viską, kuo pasidalins per mokymus. Brainsome - startuolis užsiimantis sisteminiu smegenų veiklos efektyvumo didinimu kasdienių gyvenimo įpročių pagalba.
Dainius Urbanavičius
Susisiekime