Klientai
Dainiaus Urbanavičiaus komanda parodė kaip galima efektyvinti gamybos organizavimą, vadovavo Lean 6 Sigma projektams su ekonominiu pagrindimu. Vertės srauto žemėlapių pagalba pertvarkėme procesus, darbuotojai pajuto pokyčių naudą ir įsitraukė į tobulinimą. Konsultantai dirbo kvalifikuotai ir profesionaliai. Rekomenduoju.
Vytautas Niedvaras
UAB „Betonika“ vykdantysis direktorius
Atlikta CNC štampavimo baro įrankių keitimo, staklių derinimo „SMED“ sesija. Sugebėjome pažvelgti į rutininius darbus kitu kampu. Tai kas atrodo yra natūralu, priimtina ir nusistovėję pamatėme kitu kampu. Įmonės viduje supratome, kad dar yra kur tobulėti ir siekti geresnių rezultatų. Pradžia buvo sunki, tik dėka konsultantės Eglės sugebėjome „prajudinti ledus“. Kokia reali nauda, dar anksti spėlioti. Žinoma tikimasi geriausio. Mokymo procesas atliktas profesionaliai. Eglė sugeba suvaldyti ir sudominti darbuotojus siekiant naujų iššūkių. Mokymus ir pačią konsultaciją rekomenduočiau ir rekomenduosiu.
Virgilijus-Linas Vilimas
UAB "Stansefabrikken" cecho vadovas
Dainius Urbanavičius subūrė kolektyvą darniam darbui, kurio metu kiekvienas išsakė savo mintis ir pasiūlymus, kurie susidarė į procesus mokymų metu pažvelgus kitu kampu. Gamybos išlyginimas, turint sezoninio produkto gamybą, - sunkus ir daug dėmesio reikalaujantis darbas. Mokymų metu labai vaizdžiai ir aiškiai buvo mokoma, kaip suskirstyti produkto gamybą atskirais periodais, kaip nusistatyti gamybos MIN ir MAX, ir kokiais metodais skaičiuotis išlyginimą.
Konsultantė Eglė Kuklieriūtė su kolektyvu mokymų metu gamyboje sugebėjo atlikti daug darbų, kurie iš pradžių atrodė neįmanomi. Jos pravesti mokymai davė daug naudos. Palaikomieji 5S auditas leidžia toliau išlaikyti tvarką ir ją tobulinti. Vyksta tolimesnė standartizacija. Intensyviai dirbama SMED ir TPM procesų tobulinime.
Aušra Bružienė
AB “Klaipėdos pienas” gamybos viršininkė
Konsultantai padėjo išspręsti tą problemą, dėl kurios ir buvo pasamdyti. Dainius tikrai sugebėjo labai įsigilinti į darbų padalinimo procesą, kuris ir mums yra gana sudėtingas. Diegiant ISO Eglė puikiai viską sudėliojo į „UAB “Terra Modus” valdymo sistemą“. Neįsigilinus to padaryti būtų nelabai įmanoma. Mums patiko Eglės ir Dainiaus: profesionalumas – supranta apie ką kalba, patirtis – turi realių pavyzdžių, konkretumas – kaip sutariam taip ir bus, praktiškumas – pataria kas veikia, o kas ne. Geras pavyzdys su KPI, kuriuos vis dar bandom įdiegti.
Tikrai rekomenduotume kitoms įmonėms Lean sektorių.
Ramūnas Mockevičius
UAB "Terra Modus" direktorius
Vadovaujant Dainiui Urbanavičiui parengėme įmonės monitoringo rodiklių valdymo sistemą, kuri padeda įvertinti tiek gamybinių procesų, tiek klientų aptarnavimo efektyvumą - nustatėme monitoringo rodiklius, priskyrėme jų "šeimininkus", reguliariai renkamės į susirinkimus rodiklių aptarimui ir tolesnių veiksmų nustatymui. Dainius sugebėjo parodyti įmonės vadovaujantiems darbuotojams monitoringo sistemos privalumus, įtraukti juos į sistemos kūrimą ir pasiūlyti tinkamus sprendimus. Dainiaus konsultavimas yra vertingas dėl jo patirties, profesionalumo, įsigilinimo į mūsų įmonės situaciją, sugebėjimo rasti priėjimą prie kolektyvo, jį motyvuoti pokyčiams.
Mantas Jasiukaitis
Verslo vystymo vadovas
Susisiekime