Mokymai
sausis
12
Lean 6 sigma Juodas diržas
Nuotolinis, Zoom
1900 eur + pvm

Lean 6 Sigma – tai procesinių verslo efektyvumo problemų komandinis sprendimas statistinės ir loginės faktų analizės būdu. Lean 6 Sigma Juodo diržo praktikas sugeba vadovauti organizacinių pokyčių, kurie taupo bent 50 000 Eur per metus projektams. O per metus įgyvendina bent 4 tokius projektus. Juodo diržo praktikas nuo Žalio diržo skiriasi geresniu statistinių įrankių išmanymu, bei platesniu organizacijos matymu.

Šis plačiai pasaulinėje verslo praktikoje naudojamas problemų sprendimo metodas nuo alternatyvių skiriasi:
išskirtine koncentracija į klientą, plačiu duomenų ir analitikos naudojimu priimant svarbius sprendimus,
ROI orientacija.

Mokymus sudaro 9 dienos užsiėmimų ir 9 dienos praktikos ties realios savo organizacijos problemos sprendimu. Lean 6 Sigma pagalba anksčiau išspręstų problemų pavyzdžiai:

 • vėluoja strateginių įmonės projektų įgyvendinimas (strategija);
 • per maža dalis potencialių klientų tampa perkančiais klientais (pardavimai);
 • vėluojama pakrauti pagamintą produkciją (logistika);
 • per didelis broko kiekis (gamyba);
 • vėluoja naujų produktų kūrimas (marketingas);
 • per didelis kiekis eksploatacinių medžiagų sunaudojamas priežiūrai (įrengimų priežiūra);
 • klientai skundžiasi žema gaminių kokybe (gamyba).

Mokymai skirti ir vienodai gerai tinka ir gamybos, ir paslaugų įmonėms. Abu organizacijų tipai turi procesus, kurie turi stabiliai generuoti rezultatus. Juodo diržo praktikai paprastai yra žmonės, kurie nuolat dirba su organizacijos efektyvumo didinimu – efektyvumo padalinių vadovai, vedantieji specialistai, procesų vadovai/šeimininkai (nuo pardavimų iki logistikos), kokybės bei kontrolės skyriaus specialistai ir vadovai. Jei esate atsakingas už gaminių (paslaugų) kokybę ar / ir procesų projektavimą ir valdymą – šie mokymai kaip tik Jums.

Praktikų plačiausiai pasaulyje naudojama Minitab programa su 6 mėnesių licencija į kainą neįskaičiuota. Licencija dar galios nuo Žalio diržo mokymų, jei juose dalyvavote.

Mokymų temos ir grafikas

Tarp mokymų pasiruoškite savarankiškam praktiniam darbui organizacijoje, Jūsų vadovaujamoje projekto grupėje. Savarankiškas darbas užims apie 9 dienas.

 1. Problemos apibrėžimas. Lean 6 Sigma sistema ir jos suprojektavimas. Lyderystė ir komandų valdymas. Pokyčių valdymas. Kliento nuomonės tyrimas. Kano modelis. Projektų prioretizavimas Pinigų vertės metodu
  2023 01 12 – 13
 2. Matavimas. Matavimo priemonės. Pasikliautinas intervalas.
  2023 01 19 
 3. Analizė. Daugialypė regresija. Imties dydžio nustatymas
  2023 01 26
 4. Tobulinimas. Eksperimentų projektavimas (visų faktorių, dalies faktorių, RSM). Kokybės namas. Trauka trimis būdais. Šeši sigma projektavimas (DFSS)
  2023 02 02-03, 09 
 5. Valdymas. OEE. Standartizuotas darbas. Nuolatinis tobulinimas.
  Lean 6 Sigma Juodo diržo mokymo dalies egzaminas
  2023 02 24 

Būtina sąlyga – būti pabaigus Žalio diržo mokymus ir išsilaikius egzaminą.

Mokymus veda
Mokymus veda ir Lean 6 Sigma tobulinimo projektams vadovauja Šveicarijoje sertifikuotas 6 sigma juodų diržų mokytojas (Master Black Belt). Dainius nuo 2016 metų vadovauja DMAIC įvairių lygių projektams.
Dainius Urbanavičius
 • LKA procesų kelias - kokybės kelias. Tai nepaprasta organizacija, tai organizacija, kuri ruošia lyderius, kuriai vadovauja lyderiai, kurioje tarnauja ir dirba lyderiai. Ar pasirinktas procesinio valdymo kelias lengvas, matyt ne. Bet be abejo jis teisingas. LKA sukaupta didelė procesų valdymo patirtis. Džiaugiuosi galėdama prisidėti ir tobulinti šią veiklą, dabar jau kaip Juodas diržas.
  Virgilija Zinkevičiūtė,
  Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Viršininko patarėja
 • ,
Susisiekime