Mokymai
lapkritis
7
Lean 6 sigma Juodas diržas
Zoom
1900 eur + pvm

Lean 6 Sigma – tai procesinių efektyvumo problemų komandinis sprendimas statistinės ir loginės faktų analizės būdu. Lean 6 Sigma Juodo diržo praktikas geba vadovauti betkokiems organizaciniams pokyčiams. Paprastai tokių pokyčių biudžetas yra nuo 50 000 Eur per metus. O per metus įgyvendina bent 4 tokius projektus. Juodo diržo praktikas nuo Žalio diržo skiriasi geresniu statistinių įrankių išmanymu, bei platesniu organizacijos suvokimu.

Šis plačiai pasaulinėje verslo praktikoje naudojamas problemų sprendimo metodas nuo alternatyvių skiriasi:
išskirtine koncentracija į klientą, plačiu duomenų ir analitikos naudojimu priimant svarbius sprendimus,
ROI orientacija.

Mokymus sudaro 7 dienos užsiėmimų ir 7 dienos praktikos ties realios savo organizacijos problemos sprendimu. Lean 6 Sigma pagalba anksčiau išspręstų problemų pavyzdžiai:

 • vėluoja strateginių įmonės projektų įgyvendinimas (strategija);
 • per maža dalis potencialių klientų tampa perkančiais klientais (pardavimai);
 • vėluojama pakrauti pagamintą produkciją (logistika);
 • per didelis broko kiekis (gamyba);
 • vėluoja naujų produktų kūrimas (marketingas);
 • per didelis kiekis eksploatacinių medžiagų sunaudojamas priežiūrai (įrengimų priežiūra);
 • klientai skundžiasi žema gaminių kokybe (gamyba).

Mokymai skirti ir puikiai tinka ir gamybos, ir paslaugų įmonėms. Abu organizacijų tipai turi procesus, kurie turi stabiliai generuoti rezultatus. Juodo diržo praktikai paprastai yra žmonės, kurie nuolat dirba su organizacijos efektyvumo didinimu – efektyvumo padalinių vadovai, vedantieji specialistai, procesų vadovai/šeimininkai (nuo pardavimų iki logistikos), kokybės bei kontrolės skyriaus specialistai ir vadovai. Jei esate atsakingas už gaminių (paslaugų) kokybę ar / ir procesų projektavimą ir valdymą – šie mokymai kaip tik Jums.

Praktikų plačiausiai pasaulyje naudojama Minitab programa su 6 mėnesių licencija į kainą neįskaičiuota. Licencija dar galios nuo Žalio diržo mokymų rudenį, jei juose dalyvavote.

Mokymų temos ir grafikas

Tarp mokymų pasiruoškite savarankiškam praktiniam darbui organizacijoje, Jūsų vadovaujamoje projekto grupėje. Savarankiškas darbas užims apie 9 dienas.

 1. Problemos apibrėžimas. Lean 6 Sigma sistema ir jos suprojektavimas. Lyderystė ir komandų valdymas. Pokyčių valdymas. Kliento nuomonės tyrimas. Kano modelis. Projektų prioretizavimas Pinigų vertės metodu
  2024 11 7-8
 2. Matavimas. Matavimo priemonės. Pasikliautinas intervalas.
  2024 11 21 
 3. Analizė. Daugialypė regresija. Imties dydžio nustatymas
  2024 11 22
 4. Tobulinimas. Eksperimentų projektavimas (visų faktorių, dalies faktorių, RSM). Kokybės namas. Trauka trimis būdais. Šeši sigma projektavimas (DFSS)
  2024 12 5-6
 5. Valdymas. OEE. Standartizuotas darbas. Nuolatinis tobulinimas.
  Lean 6 Sigma Juodo diržo mokymo dalies egzaminas
  2024 12 12 

Būtina sąlyga – būti pabaigus Žalio diržo mokymus ir išlaikius teigiamai testą.

Mokymus veda
Mokymus veda ir Lean 6 Sigma tobulinimo projektams vadovauja Šveicarijoje sertifikuotas 6 sigma juodų diržų mokytojas (Master Black Belt). Dainius nuo 2016 metų vadovauja DMAIC įvairių lygių projektams.
Dainius Urbanavičius
 • LKA procesų kelias - kokybės kelias. Tai nepaprasta organizacija, tai organizacija, kuri ruošia lyderius, kuriai vadovauja lyderiai, kurioje tarnauja ir dirba lyderiai. Ar pasirinktas procesinio valdymo kelias lengvas, matyt ne. Bet be abejo jis teisingas. LKA sukaupta didelė procesų valdymo patirtis. Džiaugiuosi galėdama prisidėti ir tobulinti šią veiklą, dabar jau kaip Juodas diržas.
  Virgilija Zinkevičiūtė,
  Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Viršininko patarėja
 • ,
Susisiekime